Skip to content
This image depicts a pair of bright white canvas trainers lying on the floor

Jak czyścić białe buty

Cif nie tylko dba o to, by Twój dom był idealnie czysty, ale może też przywrócić dawny blask Twoim rzeczom. Brudne buty? Znowu mogą wyglądać jak nowe! Dowiedz się jak to zrobić.

Taka sytuacja zdarzyła się każdemu. Wybierasz się na spacer w białych tenisówkach, aż nagle pojawiają się czarne chmury, zostawiając Ciebie i Twoje buty na łasce ulewnego deszczu i śliskiego błota. Spokojnie! Dzięki Cif Twoje buty znowu będą nieskazitelnie białe.

Jak czyścić zabłocone buty

Białe skórzane buty pasują do wszystkiego i można je nosić na prawie każdą okazję. Zawsze warto wiedzieć, czym usuwać plamy z błota, a szczególnie jak czyścić białe buty - szczególnie, gdy pogoda jest tak nieprzewidywalna!

Jak usunąć plamy z białych butów

Niektórzy wkładają buty do pralki, nie wiedząc, że wysokie temperatury mogą powodować kurczenie się i zniekształcenie obuwia. Oto jak czyścić buty i jak bezpiecznie i bez wysiłku usunąć plamy z białych butów:

  • Wytrzyj mokre plamy z białych tenisówek czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.
  • Nanieś mleczko Cif na plamę za pomocą czystej, wilgotnej gąbki. Moc czyszczenia Cif działa na wszystkie części butów, w tym na skórzane elementy, gumową podeszwę i plastikowe skuwki sznurówek. Mleczko Cif z mikro-kryształkami nie uznaje żadnych kompromisów. Jego formuła usuwa w 100% domowe zabrudzenia, by oferować nawet 100% idealnie czystych powierzchni.
  • Przecieraj buty delikatnymi okrężnymi ruchami.
  • Po zakończeniu użyj wilgotnej szmatki, aby usunąć produkt i pozostaw buty do całkowitego wyschnięcia przed schowaniem ich na miejsce.
  • Nie zapomnij uprać sznurówek - możesz zrobić to w pralce, tylko włóż sznurówki do skarpetki, żeby się nie zaplątały!

Spróbuj usunąć plamę tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu i utrwaleniu plamy.

Nie ma nic pięknego, co nie byłoby czyste, więc spraw, by Twoje buty błyszczały z Cif. Pożegnaj brud, powitaj piękno!

Pamiętaj: przed użyciem jakiegokolwiek środka czyszczącego dokładnie przeczytaj instrukcje i ostrzeżenia na etykiecie. Zawsze najpierw testuj każdy produkt na małej, niewidocznej powierzchni.