Przejdź do treści
Białe buty

Jak czyścić białe buty

Chcesz wiedzieć, jak czyścić buty i jak usunąć z nich plamy? Tu znajdziesz najlepsze wskazówki, jak przywrócić czystość zabłoconym butom sportowym.

Taka sytuacja zdarzyła się każdemu. Wybierasz się na spacer w białych tenisówkach, aż nagle pojawiają się czarne chmury, zostawiając Ciebie i Twoje buty na łasce ulewnego deszczu i śliskiego błota. Spokojnie! Dzięki Cif Twoje buty znowu będą nieskazitelnie białe.

Jak czyścić zabłocone buty

Białe skórzane buty pasują do wszystkiego i można je nosić na prawie każdą okazję. Zawsze warto wiedzieć, czym usuwać plamy z błota, a szczególnie jak czyścić białe buty - szczególnie, gdy pogoda jest tak nieprzewidywalna!

Jak usunąć plamy z białych butów

Niektórzy wkładają buty do pralki, nie wiedząc, że wysokie temperatury mogą powodować kurczenie się i zniekształcenie obuwia. Oto jak czyścić buty i jak bezpiecznie i bez wysiłku usunąć plamy z białych butów:

  • Wytrzyj mokre plamy z białych tenisówek czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.

  • Nanieś mleczko Cif na plamę za pomocą czystej, wilgotnej gąbki. Moc czyszczenia Cif działa na wszystkie części butów, w tym na skórzane elementy, gumową podeszwę i plastikowe skuwki sznurówek. Mleczko Cif z mikro-kryształkami nie uznaje żadnych kompromisów. Jego formuła usuwa w 100% domowe zabrudzenia, by oferować nawet 100% idealnie czystych powierzchni.

  • Przecieraj buty delikatnymi okrężnymi ruchami.

  • Po zakończeniu użyj wilgotnej szmatki, aby usunąć produkt i pozostaw buty do całkowitego wyschnięcia przed schowaniem ich na miejsce.

  • Nie zapomnij uprać sznurówek - możesz zrobić to w pralce, tylko włóż sznurówki do skarpetki, żeby się nie zaplątały!

Spróbuj usunąć plamę tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu i utrwaleniu plamy.

Nie ma nic pięknego, co nie byłoby czyste, więc spraw, by Twoje buty błyszczały z Cif. Pożegnaj brud, powitaj piękno!

Pamiętaj: przed użyciem jakiegokolwiek środka czyszczącego dokładnie przeczytaj instrukcje i ostrzeżenia na etykiecie. Zawsze najpierw testuj każdy produkt na małej, niewidocznej powierzchni.